Moja Košarica:

0 izdelkov 0,00 €
V vaši nakupovalni košarici še ni izdelkov

Več pogledov

TP-LINK TXM431-SR 10GB SFP+ LC modul

Hiter predogled

Proizvajalčeva koda TXM431-SR
EAN koda 6935364021870
Proizvajalec TP-LINK
Garancija 24 mesecev

Zaloga izdelka: V zalogi pri dobavitelju

119,44 €
Ali

Tehnične podrobnosti in opis

SFP+ modul TP-LINK TXM431-SR je namenjen za podaljšanje razdalj na osnovi 10Gbps Ethernet povezljivosti. Je 10GBASE-SR visokozmogljiv 850nm multi-mode SFP+ oddajnik. Podpira full duplex, 10G Ethernet povezave do 300m ali 33m s 50/125µm ali 62.5/125µm optičnimi kabli.

Kompatibilnost s T3700, T2700, T1700 serijami stikal in TX432

Standard: IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Valovna dolžina: 850nm
Napajanje: 3,3V
Tip optike: 50/125um ali 62.5/125um Multi-mode
Največja dolžina kabla: 300m ali 33m
Hitrost: 10Gbps
Tip porta: LC/UPC
Moč prenosa: -1,0dBm (največ), -7,3dBm (Min)
Moč sprejema: 1,0dBm(največ), -9,9dBm (Min)
Občutljivost: -11.1dBm

Za vas imamo še nekaj dodatnih informacij

Predviden čas dobave izdelka: Dobava do 7 delovnih dni

Dodajte svojo oznako ali besedo izdelku

Uporabite razmake za ločevanje med oznakami, besedami. Uporabite enojne 'narekovaje' (') za fraze ali besedne zveze.